top of page

S nástupem Průmyslu 4.0 (plně digitalizovaný průmysl) a nových technologií (autonomní stroje, umělá inteligence, virtuální realita a další) se objevuje i nový pojem Marketing 4.0. Marketing už nikdy nebude takový, jak jej známe dodnes. Efektivní marketing se totiž bude odehrávat na řadě komunikačních kanálů souběžně napříč tržními vertikálami.

 

HP N Media je českým lídrem na tuto problematiku a již řadu let se aktivně zasazuje o maximalizaci užitku, které pro zadavatele Marketing 4.0 nabízí.

Nečekejte na konkurenci, buďte před ní!

BUDOUCNOST?

MARKETING 4.0

HP N Media přední český

specialista na Marketing 4.0

Budoucnost marketingu je tady! 
Marketing 4.0, marketing pro věk plně automatizovaného Průmyslu 4.0
OMNICHANNEL MARKETING

Již neplatí, že jeden zákazník si kupuje jeden produkt na jednom kanále. Díky dostupnosti informačních technologií a možnosti snadného porovnávání se nákupní rozhodovací proces rozprostřel na řadu platforem i míst. Pomůžeme Vám efektivně oslovit správnou cílovou skupinu, ať se právě nachází kdekoli, nebo využívá libovolný komunikační a distribuční kanál.

EXPONENCIÁLnÍ  TECHNOLOGIE

Ani ten nejlepší analytik dnes nedokáže odhadnout, jaké technologie budou vládnout světu v roce 2030 nebo dokonce 2050, jedno je ale jisté: svět se za uplynulých 20 let změnil tak, jako předtím za celých 200 let. Podle většiny prognóz nás stejně významný vývoj čeká už během příštích 5 let. Pokud chcete uspět v tomto období překotných změn a hyperkonkurenčního prostředí, nechte se inspirovat, jaké technologie v brzké budoucnosti pomůžou růstu Vaší značky. Už jste někdy slyšeli např. o RFID chipech, víte co je podstatou IoT nebo kvantových počítačů? Ne? Nevadí, rádi Vám jejich podstatu, příležitosti i hrozby objasníme!

ZNALOST, ZNÁMOST
& EFEKTIVITA

Podobně jako pro "klasický marketing" platí zejména pro Marketing 4.0 tři základní pilíře: znalost přání a potřeb zákazníků, známost chování a lokalizace zákazníků a samozřejmě efektivita sdělení resp. vynaložených časových a finančních prostředků

na konverzi / akvizici. Díky efektivnímu Omnichannel marketingu Vám pomůžeme vybudovat tyto pilíře co nejstabilnější. 

PROJEKT MARKETING 4.0

HP N Media na platformě Český Goodwill od počátku roku 2018 pořádá výzkumně edukační projekt na téma Marketing 4.0, do které jsou formou čtvrtletních kulatých stolů zapojeni majitelé a marketingoví manažeři úspěšných českých firem ze segmentu SME i LE, zástupci předních českých médií a vysokoškolští pedagogové. Jeho výstupu prezentuje v březnu 2019 ve spolupráci s prof. Maříkem v CIIRC-ČVUT.

Man Trying App
bottom of page