top of page

Efektivní marketing od roku 2009

HP N Media, člen skupiny HPCG

​Marketingová a obchodní podpora šitá na míru potřebám Vaší značky a byznysu

Přenechte veškerou starost o marketingové aktivity Vaší společnosti na nás, soustřeďte se na Váš byznys a my se postaráme o efektivní podporu Vašeho obchodu a známosti značky.

 

Poskytujeme ucelené, provázané marketingové a komunikační aktivity pro firmy včetně supervize produkčních a mediálních aktivit, založené na osvědčených principech kombinovaných s inovativním a kreativním přístupem všude tam, kde je to žádoucí.

SEZNAMTE SE:

HP N Media

OBCHODNÍ ZASTUPOVÁNÍ &
BUSINESS DEVELOPMENT

Pomůžeme Vám identifikovat a následně rozvíjet obchodní příležitosti napříč tržními segmenty, regiony i hierarchií. Potřebujete prodat Vaši službu nebo produkt, či naopak nalézt vhodného dodavatele? Řešíte, jak zajistit trvalý odbyt Vašeho zboží a nastavit distribuční kanály? Pomůžeme Vám zajistit odpovídající kontakty jak v rámci odběratelsko-dodavatelských vztahů, tak na úrovni státní správy i místní samosprávy.

PLÁNOVÁNÍ MARKETINGOVÝCH &
OBCHODNÍCH KAMPANÍ

Efektivní marketing, tak jako každý úspěšný podnikatelský záměr, začíná dobrým plánem. Aby Vaše finanční prostředky byly na kampaň vynaloženy efektivně, vypracujeme pro Vás před každou kampaní marketingový plán šitý na míru potřebám Vašeho produktu, služby nebo značky.

MEDIA, KOMUNIKACE
& EVENT MANAGEMENT

Zajistíme Vám ucelený mediální servis vč. návrhu mediální kampaně a případného nákupu. Předností našich na míru šitých mediálních aktivit jsou tzv. speciální operace, v rámci nichž umístíme Vaše produkty či služby efektivně do médií mimo klasické inzertní formáty. Tím dosáhneme maximální individualizace, ale zejména cílení a efektivnosti Vaší kampaně ve všech mediatypech.

OBSAH JE KRÁL!
CONTENT MANAGEMENT

Klíčem k úspěšné marketingové komunikaci každé společnosti je obsah sdělení.
V dnešní turbulentní době jsou informace nejcennější komoditou každého podniku. Přinášíme Vám jedinečnou službu content managementu pro úspěšnou komunikaci příběhu a hodnot Vaší značky.

BUDOUCNOST MARKETINGU:
MARKETING 4.0

Zjistěte více o blízké budoucnosti marketingu, poznejte naše služby v oblasti Marketing 4.0 a Omnichannel marketing...

evo (11).jpg
INCENTIVA
PODPORA PRO VÁŠ OBCHOD

Podpořte růst Vašeho obchodu přímou motivací Vašich obchodníků, obchodních partnerů i koncových zákazníků. Pomůžeme Vám s nastavením motivačního a loyalty programu. Zajistíme Vám partnery pro bonusový systém, nebo nezapomenutelné zážitky jako odměnu pro Vaše kolegy a klienty.

S HRDOSTÍ
PRO nAŠE KLIENTY

AutoTechnologi Race Day Most
Police soutěž o víkend s Chargerem
Soutěž o Toyotu Prius s PRE
Roadshow a kampaň Úspory v kapse
Módní přehlídka Fasheebo pro KPCG
Kalendáře Dr.Martens Sára Saudková
Koncert FOK Praha pro Slovanský dům
Focení týmu MEMFIS
Event pro Centrum Černý Most
Výstava Petr Schel pro Slovanský dům
Oslavy 700 let města Horní Cerekev
Tisková konference Evropský dům
Dobré ráno s ČT pro ABF
Tisková konference ForArch
Vizualizace před realizací pro SZIF
Zimní kampaň Jihočeský kraj
Vánoce s Douglas
Soutěž a PR pro Unilever
bottom of page