top of page

Akce pro 200 lidí v době lednového lockdownu, kdy pes štěkal i kousal

Ani celosvětová pandemie nás nezastavila a v lednu 2021 se nám podařilo uspořádat akci pro 200 hostů z celé republiky. Ptáte se, jak je to možné?

Galavečer 8. ročníku ocenění Český Goodwill, které pořádá naše mateřská společnost ISO Consulting, jsme v říjnu 2020, přibližně 14 dní před tradičním termínem jeho konáním, byli nuceni přeložit. Doufali jsme, že se po Novém roce restriktivní opatření uvolní, a bude tak možné, byť v omezeném režimu, akci uskutečnit. Už 2. ledna však bylo jasné, že opak je pravdou. Hned 3. ledna tedy padlo rozhodnutí, že akce bude poprvé, a snad i naspoled, v historii projektu outdoorová, a navíc se omezí fyzický kontakt účastíků na minimum.


Drive-in předávání firmových oscarů


Bylo jasné, že bude třeba zajistit místo, kam se vejde přes 100 automobilů plus zázemí pro techniku aj., dále jsme hledali možnost, jak přenášet obraz a zvuk. Vítězem se nakonec stalo jediné funkční autokino v ČR - na pražském Strahově.


21. ledna ráno jsme tedy doslova rozbili stan na Strahově a započali přípravy. Jediné, co nám ten den přálo, bylo počasí, jinak, jak bývá u podobných akcí zvykem, co mohlo, to se pokazilo. Narychlo jsme byli nuceni dovézt náhradní diesel agregátor pro dostatečný příkon el. energie nebo doslova na poslední chvíli s TELCO operátrem zvýšit datový tok kvůli online přenosu na YouTube a mnohé další. I přesto nakonec celá akce dopadla úspěšně a všichni hosté byli nadšeni. Většinou byli vůbec poprvé v životě v autokině, a navíc po více jak čtvrtroce na nějaké akci vůbec.


Vše podtrhl výkon moderátorského psa Berty, který naštěstí zůstal na čtyřce, a slepeckého Petra Čtvrtníčka, jež z obavy před večerním chladem nasadil zcela originální kostým, díky kterému za večer vypotil asi 2 kg své původní váhy.


Na místě samozřejmě panovala přísná hygienická opatření, catering byl podáván v balíčcích společně s dezinfekcí přímo do aut, ze kterých hosté nevystupovali. Ocenění podnikatelé byli jednotlivě přiváženi VIP shuttle servisem Mercedes-Benz až na pódium, které svým rozměrem 36 m2 bohatě splňovalo podmínky pro bezpečný rozestup 2 m mezi oceňovanými.


Děkujeme partnerům


Český Goodwill je ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, s historií od roku 2013. Pořadatelem ocenění je česká poradenská firma ISO Consulting, člen skupiny HPCG. Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech.

Mediálními partnery byly RADIOHOUSE, mediální skupina Active Radio a FTV Prima. Partnery ocenění Český Goodwill 2020 byly společnosti X Production Digital, LORIKA CZ, Etnetera Group a HELUZ.


Partnery galavečera byly: autorizovaný servis Mercedes-Benz AutoTechnologi, který zajistil přepravu hostů, IGDZ – tradiční dodavatel váz pro oceněné a Lidi z Baru jakožto poskytovatel vnitřní dezinfekce.


Fotogalerii z akce naleznete na kpcg.club

bottom of page