top of page

Bonusový 13. díl uzavřel první sérii podcastu Goodwill Talks

V polovině února spatřil světlo světa nový multimediální projekt společnosti HPCG, organizátora ocenění Český Goodwill. Série rozhovorů Goodwill Talks: od píky až na vrchol představuje členy rodiny Český Goodwill v novém formátu.

Ten obsahuje podcasty vysílané na většině nejznámějších platforem jako je YouRadio Talks, Apple a Google Podcast, Spotify, Deezer a další, a video-rozhovory na YouTube kanále Český Goodwill. Součástí multimediálního projektu je také pravidelný rozhlasový pořad na byznysovém Rádiu ZET, online články a komunikace na sociálních sítích.


12 dílů, 12 příběhů


Úvodní sérii tvoří 12 dílů, 12 rozhovorů s 12 držiteli firmových oscarů. Každý díl je zcela jedinečný a přináší nevšední vhled do hlavy majitelů českých firem z různých oborů, věku i zkušeností. Jedno ale mají společné: podnikání pro ně není jen způsob, jak vydělat peníze, ale především cestou, jak rozvíjet a podporovat okolí, ve kterém působí, a samozřejmě plnit si své sny.

Pořadem provází Lenka Hlavatá, zakladatelka ocenění Český Goodwill, managing partner HPCG a odborný konzultant v otázkách řízení podniku. Hosté se s ní dělí nejen o své příběhy, jak budují úspěšné firmy, ale i o další, mnohdy velmi osobní, zážitky a zkušenosti.


Celý projekt vznikal v dílně HP N Media, v úzké spolupráci s Active Radio, mediálním partnerem projektu Český Goodwill, v jehož studiích probíhalo natáčení rozhovorů.


Užít si můžete příval inspirace od majitelů těch největších a nejznámějších českých firem jako je MADETA nebo PETROF, i těch v tuzemsku méně známých, ale ve světě velmi úspěšných EDUARD MODEL ACCESSORIES a NIRVANA SYSTEMS, přes inovátory typu ETNETERA GROUP, až po rodinné firmy novodobé jako FLEXIPAL, STAP nebo BEZNOSKA, i ty s vice než staletou tradicí, například BARVY FRAMAR. Poznáte také unikátní projekty jako PARK MIRAKULUM nebo věhlasný BAR, KTERÝ NEEXISTUJE. Zjistíte, že ať firma podniká v komerční sféře, nebo působí v neziskovém sektoru, principy řízení a úspěchu jsou stejné. Přesvědčivě o tom vypovídá rozhovor se zakladatelkami projektu FANDI MÁMÁM.


Bonus na závěr série


Nejkratší 13. díl je dílem bonusovým. Rozhlasová moderátorka Romana Navarová v něm zpovídala samotnou Lenku Hlavatou. Mimo jiné se dozvíte, jaký díl bylo nejsložitější natočit, nebo naopak co všechny díly spojuje. Na závěr vás čeká malé, citrónové, překvapení…


Druhá série podcastu s úspěšnými podnikateli z celého Česka se již rýsuje. Dozná dílčích změn, které vuyžijí poznatků z první série, a ještě tak zvýší atraktivitu celého projektu.

bottom of page